image
image

Paslaugos ir patarimai

TAI YPAČ PATOGU UŽSIENYJE DIRBANTIEMS LIETUVIAMS. Galime atlikti visą kapitalinį vonios kambario remontą net ir nesusitikus su Klientu.

Daugiau informacijos
image

Vonios kambario planai

Rasime tinkamų idėjų Jūsų vonios kambario svajonėms įgyvendinti. Padedame suprojektuoti vonios kambarį pagal Jūsų pageidavimus.

Daugiau informacijos
image

Nuotraukų galerija

Kapitalinis vonios kambario remontas visada prasideda nuo santechnikos darbų. Santechnikas pirmas pradeda ir paskutinis pabaigia remontą.

Daugiau informacijos
image

Apie mus

Atsižvelgdami į gyventojų
pageidavimus, mes siūlome naudotis savo
teikiamomis santechnikos paslaugomis.

Daugiau informacijos

Kartu su nuosavybės teise į turtą savininkas įgyja pareigas ir prievolę tą turtą išlaikyti ir išsaugoti

Gyvenamųjų namų santechnikos priežiūros nebuvimas paveldėtas iš ankstesnių laikų, kai sovietmečiu neegzistavo priežiūros sąvoka. Ši samprata daug kur tebegalioja ir dabar: pirma turi atsirasti defektas, o tik tada atvyksta santechnikas ir jį šalina. Todėl ištisus dešimtmečius gyvenamųjų namų priežiūra neegzistavo, o padėtis šiandien nepagerėjo.

Ne kiekvienas daugiabučio namo gyventojas susimąsto, ką reiškia būti apipiltam vandeniu dėl pas kaimyną, gyvenantį vienu aukštu aukščiau, trūkusios paprasčiausios klozeto žarnelės ar prakiurus senam surūdijusiam vandentiekio ar šildymo vamzdžiui. Kad viso to išvengtumėte ir ramiai gyventumėte, Jums gali padėti MB „Vonių meistras“.

Laiku susitvarkius santechnikos sistemą galima išvengti daug nemalonumų ir konfliktų su kaimynais.