image
image

Technologija

KAS TAI „VONIA VONIOJE“? Tik per 2 val. į Jūsų senąją ketaus vonią įmontuosime naują akrilinę vonią iš austriško akrilo. TAI ILGALAIKIS VONIŲ RESTAURAVIMAS!

Daugiau informacijos
image

Sertifikatai

Mūsų veikla yra grįsta griežtomis praktikomis
bei standartais, ko pasekoje įmonė yra gavusi
pripažinimą ir turi atitinkamus ISO sertifikatus!

Daugiau informacijos
image

Kainodara

TAI PADĖS JUMS APSISPRĘSTI: pateikiame vonių restauravimo, ketaus, plieninės ir akrilinės vonios ypatumus/trūkumus bei kainodaros palyginimus vienoje išsamioje lentelėje.

Daugiau informacijos
image

Apie mus

Nuo 2013metų esame oficialus UAB „Vonia Vonia“ atstovas, kuri jau beveik 20 metų Lietuvoje užsiima ilgalaikiu vonių restauravimu. Tai šiuolaikiškų vonios atnaujinimo ir restauravimo sprendimų kūrėja!

Daugiau informacijos

Išspręsti šią problemą Jums gali padėti MB „Vonių meistras“, naudojant technologiją „vonia vonioje“.
Tai – šiuolaikinis, kokybiškas, greitas ir patikimas vonių restauravimas.

Mūsų klientai – gyventojai, sanatorijos ir viešbučiai norintys pigiai ir greitai atnaujinti savo prastai atrodančias senas vonias. Mes teikiame senų ir prastai restauruotų vonių atnaujinimo paslaugas. Savo klientus galime apibūdinti kaip asmenis, kurie nenorėdami daryti visą vonios kambario remontą (keisti senos vonios į naują) arba pasinaudoję prastų restauratorių paslaugomis, taip pat nenorėdami investuoti daug pinigų, atnaujina ją pasinaudodami mūsų paslaugomis. Be to, savininkas butą ar namą, kuriame yra restauruota vonia, gali ne tik greičiau parduoti, bet ir pakelti šio nekilnojamojo turto vertę iki 3000 Eur ir daugiau.

Ar tikrai būtina atsisveikinti su senąja vonia ir į namus pargabenti naują – spręsti Jums.