image

Apie mus - MB „Vonių meistras“

Image

MB „Vonių meistras“ atstovauja vonių restauravimo bendrovei UAB „Vonia Vonia“, kuri jau beveik 20 metų Lietuvoje užsiima ilgalaikiu vonių restauravimu, pagal technologiją „vonia vonioje“. Technologijos pagrindas - naujo akrilinio vonios įdėklo įmontavimas į senąją ketaus vonią.

Technologija „vonia vonioje“ – tai patentuotas, austrijos produktas, šiuolaikinis, kokybiškas vonių restauravimas. Yra išduoti ISO sertifikatai. Ši technologija jau daugiau nei 30 metų naudojama Europoje. Latvijoje tokiu būdu restauruojamos vonios nuo 1999 metų. Įmonė „Vanna vanna“ turi išskirtines teises taikyti šią technologiją, teikia vonių montavimo ir priežiūros paslaugas Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje, atsako už produkto bei paslaugos kokybę.

 • Vizija

  Tapti žinoma, patikima ir klestinčia organizacija ne tik vakarų Lietuvoje, bet ir visoje Lietuvoje.

 • Misija

  Atsižvelgiant į vis didėjančius klientų poreikius ir lūkesčius, suteikti teisingą informaciją apie sertifikuotą vonių restauravimo technologiją „vonia vonioje“, bei skirtumus tarp konkurentų paslaugų. Atsakingu ir sąžiningu darbu įgyti klientų pasitikėjimą, kuris mums labai svarbus reklamuojant savo paslaugas dėl rekomendacijos.

 • Strategija

  Siekti visapusės pažangos teikiamų paslaugų srityse, didinti organizacijos užimamą rinkos dalį ir nuolat gerinti organizacijos veiklos rezultatus.

 • Vertybės

  Profesionalumas
  Unikalumas
  Patikimumas
  Praktiškumas