Apie Mus

Viską, ką darome, darome galvodami apie Jus

MB (Mažoji bendrija) „Vonių meistras“ atstovauja Vakarų Lietuvoje vonių restauravimo bendrovei UAB „Vonia Vonia“, kuri jau daugiau nei 10 metų Lietuvoje užsiima ilgalaikiu vonių restauravimu, pagal technologiją „vonia vonioje“. Technologijos pagrindas - naujo akrilinio vonios įdėklo įmontavimas į senąją ketaus vonią.

                                                          Istorija
Technologija „vonia vonioje“ – tai patentuotas, austrijos produktas, šiuolaikinis, kokybiškas vonių restauravimas. Yra išduoti ISO sertifikatai. Ši technologija jau daugiau nei 30 metų naudojama Europoje, pavyzdžiui „Wanne auf Wanne“ ( www.repabad.de ); Amerikoje – „Re-bath“ ( www.rebath.com ). Rusijoje analogiška technologija "POLIflex" žinoma daugiau nei 12 metu  (įmonė „ПОЛИсант“) www.polisant.ru
Latvijoje tokiu būdu restauruojamos vonios nuo 1999 metų. Įmonė „Vanna vanna“ turi išskirtines teises taikyti šią technologiją, teikia vonių montavimo ir priežiūros paslaugas Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje, atsako už produkto bei paslaugos kokybę.

Vizija
Tapti žinoma, patikima ir klestinčia organizacija ne tik vakarų Lietuvoje, bet ir visoje Lietuvoje.
Misija
Atsižvelgiant į vis didėjančius klientų poreikius ir lūkesčius, suteikti teisingą informaciją apie sertifikuotą vonių restauravimo technologiją „vonia vonioje“, bei skirtumus tarp konkurentų paslaugų. Atsakingu ir sąžiningu darbu įgyti klientų pasitikėjimą, kuris mums labai svarbus reklamuojant savo paslaugas dėl rekomendacijos.
Strategija
Siekti visapusės pažangos teikiamų paslaugų srityse, didinti organizacijos užimamą rinkos dalį ir nuolat gerinti organizacijos veiklos rezultatus.
Vertybės
Profesionalumas
Unikalumas
Patikimumas
Praktiškumas
MB „Vonių meistras“ veikla pagrįsta kokybiška ir ilgalaike paslauga, atsakingai įsipareigojame savo klientams, bei džiaugiamės kartu su Jumis, jei džiaugiatės Jūs mūsų atliktu darbu.