Apie mus

apie-mus-2

MB „Vonių meistras“ – tai profesionalių ir vertinančių kokybę meistrų kolektyvas, turintis atsakingą požiūrį į klientus ir darbą.

Atsižvelgdami į gyventojų pageidavimus, mes siūlome naudotis savo teikiamomis santechnikos paslaugomis. Nebus jokių papildomų mokesčių, netgi pridėtinės vertės mokesčio (PVM) – 21 proc., nes MB „Vonių meistras“ yra ne PVM mokėtojas. Nemokamai atliekame šildymo ir santechnikos sistemų bei jų prietaisų techninę apžiūrą, pateikiamos išvados apie jų būklę. Kapitalinio remonto metu padedame suprojektuoti vonios kambarį. Užsisakius MB „Vonių meistras“ paslaugas sutariame dėl darbų atlikimo kainos, laiko ir terminų.

Atliekame santechnikos remonto ir avarijų likvidavimo darbus. Gausite sąskaitą, garantiją. Nereikės blaškytis po parduotuves ieškant medžiagų, nes MB „Vonių meistras“ gali pasiūlyti kokybiškų santechnikos prekių, radiatorių bei vonios kambariui reikalingų prietaisų ir baldų.

Mūsų vizija

Tapti žinoma, patikima ir klestinčia organizacija ne tik vakarų Lietuvoje, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų misija

Atsižvelgiant į vis didėjančius klientų poreikius ir lūkesčius, suteikti teisingą informaciją apie sertifikuotą vonių restauravimo technologiją „vonia vonioje“, bei skirtumus tarp konkurentų paslaugų. Atsakingu ir sąžiningu darbu įgyti klientų pasitikėjimą, kuris mums labai svarbus reklamuojant savo paslaugas dėl rekomendacijos.

Strategija

Siekti visapusės pažangos teikiamų paslaugų srityse, didinti organizacijos užimamą rinkos dalį ir nuolat gerinti organizacijos veiklos rezultatus.

Įmonės vertybės

Profesionalumas, Unikalumas,Patikimumas, Praktiškumas

Technologija „vonia vonioje“

MB „Vonių meistras“ atstovauja vonių restauravimo bendrovei UAB „Vonia Vonia“, kuri jau beveik 20 metų Lietuvoje užsiima ilgalaikiu vonių restauravimu, pagal technologiją „vonia vonioje“. Technologijos pagrindas – naujo akrilinio vonios įdėklo įmontavimas į senąją ketaus vonią.

Plačiau apie “Vonia vonioje”