image

Apie mus - MB „Vonių meistras“

Image

Atsižvelgdami į gyventojų pageidavimus, mes siūlome naudotis savo teikiamomis santechnikos paslaugomis. Nebus jokių papildomų mokesčių, netgi pridėtinės vertės mokesčio (PVM) – 21 proc., nes MB „Vonių meistras“ yra ne PVM mokėtojas. Nemokamai atliekame šildymo ir santechnikos sistemų bei jų prietaisų techninę apžiūrą, pateikiamos išvados apie jų būklę. Kapitalinio remonto metu padedame suprojektuoti vonios kambarį. Užsisakius MB „Vonių meistras“ paslaugas sutariame dėl darbų atlikimo kainos, laiko ir terminų.

Atliekame santechnikos remonto ir avarijų likvidavimo darbus. Gausite sąskaitą, garantiją. Nereikės blaškytis po parduotuves ieškant medžiagų, nes MB „Vonių meistras“ gali pasiūlyti kokybiškų santechnikos prekių, radiatorių bei vonios kambariui reikalingų prietaisų ir baldų.

Mes siekėme sukurti šiuolaikišką ir stilingą vonios kambarį, kurioje atsispindėtų jaukus ir malonus dizainas. MB „Vonių meistras“ iš karto „pagavo“ mūsų viziją ir pilnai pateisino mūsų lūkesčius. Kuriant vonios kambario planą, parinko geriausią įrangą, viskas buvo apgalvota iki smulkiausios detalės. Esame patenkinti MB „Vonių meistras“ darbu ir rekomenduojame pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis visiems.
- Rasa ir Darius